Mersin İlahi Grubu

Mersin İlahi Grubu

Nişan, kına, düğün ve sünnet gibi etkinlikler hayatımızın en özel anılarını oluşturmaktadır. Siz bu anılarınızı oluştururken Çağlayan İlahi Grubu olarak biz de mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katmaya, yaşadığınız mutluluğu birlikte paylaşmaya geliyoruz. Bu özel organizasyonlar yanlış ellere teslim edildiğinde geri dönülemez ve telafisi mümkün olmayan hüzünlere yol açmaktadır.Profesyonel olmayan ve sadece para için bu işi yapan şirketlerden uzak durmanız en büyük temennimizdir.

Program İçeriği

-Misafir Karşılama

-Gelin Damat Karşılama

-Girizgah / Açılış Konuşması

-Ayetler Hadisler

-K.Kerim Tilaveti

-Hikaye / Kıssadan Hisseler 

-Nikah Merasimi 

-1. Bölüm / Tasavvuf Müzikisi 

-Pasta Merasimi 

-Semazen Gösterisi 15 Dk

-2. Bölüm / İlahi – Ezgi – Marş

-Kına Merasimi 

– Takı Merasimi 

-Kuşak Merasimi 

-Düğün Duası

-Kapanış Duası 

-Uğurlama

Siz de işinizi ehline teslim edin, rahat edin…

Adana İlahi Ekibi

Çağlayan Organizasyon olarak ekiplerimiz birçok ilde hazır bulunmakla beraber, çok çeşitli iş bölümüyle farklı birçok isteğinize cevap vermektedir. Böylece farklı farklı firmalar ile uğraşıp risk almaktansa bize güvenip tüm organizasyonun tek bir elde toplanmasını ve kusursuz bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın sadece sizin talebiniz olan şeyleri en mükemmel şekilde yapıyoruz.

Biz sadece işimizi yapmıyoruz. Yaptığımız her iş ile yeni bir dostluğun temellerini atıyoruz. Geniş organizasyon yelpazesi ile birçok çiftin düğününe şahit olduk. Bizi sadece şirketlere değil, düğününü, nişanını, kınasını, sünnetini yaptığımız insanlara sorun onlar bizi zaten anlatacaktır.Bizi bu sektörde yeni firmalar ile karıştırmayın… Biz bu sektörde 20 yıldır varız… Geçen 20 yılda yaptığımız her organizasyondan aldığımız tecrübeyle geleceğimize güven ile bakıyoruz…

Her zaman uygun fiyat kaliteli hizmet ilkesinden ödün vermeden çalışan Çağlayan Organizasyon ile tanışmanın vakti gelmedi mi? Siz de hemen arayın planladığınız organizasyonlar için erken rezervasyon indirimlerinden şimdi yararlanın.

Adana Semazen Ekibi

İlahi grubu bir İslami Düğünün olmazsa olmazıdır. Çağlayan İlahi Grubu olarak canlı enstrümanlar eşliğinde profesyonel ekibimizle bu işi rakipsiz olarak yapıyoruz. sadece Mersin merkezinde değil, Akdeniz İlahi Grubu, Mezitli İlahi Grubu, Toroslar İlahi Grubu, Yenişehir İlahi Grubu, Anamur İlahi Grubu, Aydıncık İlahi Grubu, Bozyazı İlahi Grubu, Çamlıyayla İlahi Grubu, Erdemli İlahi Grubu, Gülnar İlahi Grubu, Mut İlahi Grubu, Silifke İlahi Grubu, Tarsus İlahi Grubu ile Mersin genelinde hizmet vermektedir.

İslami düğün ile düğünlerinize manevi bir hava katıyoruz. Mersin Semazen Ekibi ile düğünleriniz farkını hissettirecek. Mersin İslami Düğün ekibimiz sadece Mersin merkezinde değil, Akdeniz İslami Düğün, Mezitli İslami Düğün, Toroslar İslami Düğün, Yenişehir İslami Düğün, Anamur İslami Düğün, Aydıncık İslami Düğün, Bozyazı İslami Düğün, Çamlıyayla İslami Düğün, Erdemli İslami Düğün, Gülnar İslami Düğün, Mut İslami Düğün, Silifke İslami Düğün, Tarsus İslami Düğün ile Mersin genelinde hizmet vermektedir.

FİYATLAR VE DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM : 0505 532 31 40