Mersin Semazen Ekibi

Mersin Semazen Ekibi

Semazen ekiplerimiz ile düğünlerinize ve diğer organizasyonlarınıza manevi bir hava katabilirsiniz. Mersin Semazen Ekibi olarak eğitimli semazenlerimiz ile profesyonel olarak çalışıyoruz. Mersin Semazen Ekibi sadece Mersin merkezinde değil, Akdeniz Semazen Ekibi, Mezitli Semazen Ekibi, Toroslar Semazen Ekibi, Yenişehir Semazen Ekibi, Anamur Semazen Ekibi, Aydıncık Semazen Ekibi, Bozyazı Semazen Ekibi, Çamlıyayla Semazen Ekibi, Erdemli Semazen Ekibi, Gülnar Semazen Ekibi, Mut Semazen Ekibi, Silifke Semazen Ekibi, Tarsus Semazen Ekibi ile Mersin genelinde hizmet vermektedir.

İslami düğün ile düğünlerinize manevi bir hava katıyoruz. Mersin Semazen Ekibi ile düğünleriniz farkını hissettirecek. Mersin İslami Düğün ekibimiz sadece Mersin merkezinde değil, Akdeniz İslami Düğün, Mezitli İslami Düğün, Toroslar İslami Düğün, Yenişehir İslami Düğün, Anamur İslami Düğün, Aydıncık İslami Düğün, Bozyazı İslami Düğün, Çamlıyayla İslami Düğün, Erdemli İslami Düğün, Gülnar İslami Düğün, Mut İslami Düğün, Silifke İslami Düğün, Tarsus İslami Düğün ile Mersin genelinde hizmet vermektedir. 

Semazenlerimiz profesyonel ve eğitimli olup işlerini layıkıyla yapmaktadırlar. Ortalama bir semazen gösterisi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Semazenlerimiz ezgiler eşliğinde huşu içinde sema gösterilerini icra ederken sizi, sevdiklerinizi ve konuklarınızı izlemeye doyamayacağınız bu maneviyatı yaşamaya davet ediyoruz.1998 yılından beri Adana başta olmak üzere tüm Türkiye’de ve son olarak Avrupa’da sizlere hizmet veren İsmet BAL, kurmuş olduğu organizasyon şirketleri ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Bu organizasyonlardan biri olan ve Mersin başta olmak üzere çevre illerde de faaliyet gösteren Mersin İlahi Grubu ve Mersin Semazen EkibiMersin İslami düğün, Mersin dini düğün ve Mersin ilahili düğün konularında en mutlu günlerinizde sizlerle birlikte olmaktan ve mutluluğunuza mutluluk katmaktan kıvanç duymaktadır.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Kalitenin değişmeyen adresi… Mersin İlahi Grubu… 0505 532 31 40

Ayrıca bakınız Çağlayan Organizasyon